Multipakend Tootmine OÜ on ettevõte, mis tegeleb lainepapist pakendite valmistamisega. Meie ajalugu ulatub tagasi aastasse 1995, mil alustasime tootmist renditavates tsehhides Hobujaama tänaval, kuuludes vabrikule Mehis.

Aastal 1997 kolisime uutesse, endale kuuluvatesse tootmisruumidesse aadressil Tuuliku tee 4C. Hetkel meie tootmisruumide suurus on 2400 m2 ja ladu hõlmab 2600 m2. Praegu annab Multipakend Tootmine OÜ tööd 56-le inimesele.

Aja jooksul oleme vahetanud välja vanad tootmisseadmed, asendades need tõhusamate ja kaasaegsematega. Hetkel koosneb meie masinapark 11-st ühikust –

  • 4 värviline täisautomaatne Flexo-Rotatsiooni stants.
  • Täisautomaatne lamestants.
  • 3 värviline täisautomaatne Flexo In-Line masin.
  • Täisautomaatne 5 punkti liimimismasin.
  • Suureformaadiline 2 värviline Flexo -Slotter.
  • Automaatne laminaator.
  • BoxMaker
  • Suureformaadiline plotter (näidiste lõikamise jaoks meie puhul)
  • Muud väiksemad masinad (stantsid, liimimisseadmed, lõikurid)

Tellitava koguse saab määrata vastavalt tellija soovile. Valmistame pakendeid alates paarisajast kuni mitmekümne tuhandeni. Tellimuste täitmise tähtaeg on umbes 15 tööpäeva. Kokkuleppel valmistame tellimusi ette ja siis on tarneid võimalik teostada ka 1-2 päevaga. Korraldame kauba kohaletoimetamise ka vastavalt klientide erisoovidele (spets. pakkimine, osaline tarne, ladustamine).

Omandatud kogemused ja pidev koostöö klientidega on tõstnud meie professionaalsust, õpetanud olema paindlik ning leidma uusi lahendusi ja ideid. Algusaegadel pakkusime lihtsaid pakendeid, kuid nüüd suudame valmistada ja oskame projekteerida keerukaid stantskarpe mitmevärvilise trüki ja lamineeringuga. Vajadusel kasutame sobivaid lakke ja kaitsekihti.

Lainepapi markide valik, mida tootmises kasutame, on väga lai. See võimaldab meil leida parima hinna ja kvaliteedi suhte vastavalt tellija nõudmistele. Koostöös kliendiga püüame alati leida õige lahenduse tellitud pakendile.

Paljud toiduainetega, kondiitritoodetega, mööbliga, elektrotehniliste seadmetega ja teiste toodetega tegelevad ettevõtted on leidnud meie juurest sobivad pakendid oma kaubale.

Oleme nooruslik ja dünaamiline ettevõte, kelle eesmärk on jätkuvalt areneda. Meie ettevõtte kasv on olnud järjepidev – käive on ulatunud 8,5 miljoni euroni, millest 20-25% moodustab eksport.

Usume, et asjatundlikkus ja täpne tellimuste täitmine on võtmetähtsusega väärtused eduka ettevõtte ja klientide usalduse loomisel.

Multipakend Tootmine OÜ on tuntud kui usaldusväärne ettevõte, kellele võib kindel olla.