Lainepapist pakendid

Meie tootevalikusse kuuluvad kõikvõimalikud lainepapist toodetud pakendid. Kui vajate erilahendust, saame suure tõenäosusega seda teile pakkuda. Meie igapäevaseks tööks on pakendite konstrueerimine ja tootmine.

Toiduainete pakendid

  • Kalatoodete ja lihatoodete pakendid
  • Piimatoodete pakendid
  • Juurvilja ja puuvilja pakendid
  • Alkoholi pakendid
  • Pitsakarbid

Pakendite lahendused kindlustavad toodete värskuse, kaitse ja kehtivatele standarditele vastava toiduhügieeni. Võimalik kasutada pakendeid toodete ja tootja reklaamimiseks, kasutades mitmevärvilist trükiga pakendit.

Tööstuslikud pakendid

Pakendite lahendused on välja töötatud kindlustamaks toodangu lähetamise kliendile kahjustamata ja ökonoomselt, olenemata toote kaalust ja mõõdust. Kergestisüttivate ja plahvatusohtlike toodete ja materjalide pakendite valmistamisel omame suurt kogemust ja oskame aidata UN koodide hankimisel pakenditele.

Esmatarbekaupade pakendid

Pakendite lahendused on välja töötatud arvestades vajadust kaitsta pakendi sisu, tõmmata tarbija tähelepanu järjest suureneva konkurentsi tingimustes ja rõhutamaks tootja mainet.

Transpordipakendid

Transpordipakendid on loodud spetsiaalselt kaupade veoks erinevates tingimustes. Vastavalt vajadusele on valitud sobiv materjal pakendi tootmiseks, mis kaitseb ja kindlustab kauba jõudmise sihtkohta kahjustusteta.

Eriotstarbelised pakendid

Pakenditel on lisaks transportimisele lisafunktsioon jaemüügikohtades kauba väljapanemisel riiulitele, nendes on tooted kaitstud ja nähtavad. Sama eesmärk on ka erinevatel alustel.

Munapakendid

Pakendid on valmistatud vastupidavast materjalist, mis kaitseb mune väliste mõjude eest. Stiilne ja funktsionaalne disain. Pakume erineva suurusega munapakendeid vastavalt teie vajadustele.

Kärgpapp

Kärgpapp (reboard) pakub ideaalset tasakaalu kerguse ja tugevuse vahel. See on kerge, mis muudab selle transportimise mugavaks, kuid samas piisavalt tugev, et kanda erinevaid tooteid. Olgu tegemist reklaamstendiga, tootepakendi sisuga või messiboksi elemendiga – kärgpapp on kohandatav vastavalt teie vajadustele.

Stendid

Meie stendid pakuvad esmaklassilist ja professionaalset esitlust igale sündmusele või turunduskampaaniale. Iga stend on kujundatud, et muuta teie sõnum märgatavaks ja meeldejäävaks.