Hea pakend eeldab paljude pisiasjade arvestamist, eeldab professionaalsust

Meie konstruktorid ja disainerid lähenevad igale Teie vajadusele individuaalselt ning töötavad Teie jaoks välja kõige parema lahendusega pakendi. Soovi korral valmistame näidise või näidispartii.

Tehniline tugi

Korraldame kõik pakendi valmistamise ettevalmistustööd, s.h. keeruliste stantside (matriitside) ja fotopolümeerklišeede tellimise. Lisaks aitame lahendada tehnilisi küsimusi, nagu optimaalse pakendamisviisi leidmine, pakendite mõõtude optimeerimine ning vajadusel kaubale kaitsesisu väljatöötamine.

Pakendamine

Toodangu pakendamine toimub vastavalt teie soovidele ja juhistele. Alustele paigaldatud pakendid kindlustame lintidega, tõmbame kilega ümber ja vajadusel kasutame kaitsenurki. Nii tagame, et teie tooted jõuavad sihtkohta turvaliselt ja esinduslikult.

Transport

Vajadusel tagame kauba kohaletoimetamise kokkulepitud päevaks Teie poolt määratud aadressile, kasutades kas oma transpordivahendeid või koostöös transpordifirmadega vastavalt teie mahalaadimise võimalustele.

Konstruktorite ja disainerite tugi

Meie tehnoloogid konsulteerivad teid pakendi valmistamiseks sobivaima lainepapi margi ja konstruktsiooni valikul. Vajadusel kohandame pakendi vastavalt teie tootmisliinide erinõudmistele. Paigaldame teie disaini pakenditele, tagades, et see kajastaks teie visuaalseid nõudmisi.

Sertifitseerimine

Oleme abiks pakendite testimisel ja sertifitseerimisel, mis on mõeldud ohtlike kaupade transportimiseks. Meie ettevõte on FSC sertifitseeritud, mis tähendab, et me jälgime kehtestatud kõrgeid metsanduse ja jätkusuutlikkuse standardeid, tagades vastutustundliku ja keskkonnasõbraliku äritegevuse.

Ladustamine

Tagame teie kaupadele turvalise hoiustamise, teostame täpset varude jälgimist. Vajadusel hoiame teie kaupa meie ladudes, võimaldades kiiret tarnet. Antud võimalus tagab teie toodete kättesaadavuse ja võimaldab reageerida kiiresti nõudlusele.